KONST / Litografier / Färglitografier 15027371
nr 1502 7371
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografier, 3 st, i mapp, Tre broar, oramade lösa blad, Signerade. Bladets mått: 55x70 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:24:34
10/11 18:41:50
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius